Категорії Інформація
Каси Додати подію
18 грудня 2023

Мюзикл Fame Jr.

Ціна: 300-950 грн

Театр на Подолі
Андріївський узвіз, 20Б, Київ
Купити квиток
300-950 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Мюзикл Fame Jr."

Тривалість події — 120 хвилин.
18 груд., понеділок

Про подію

На професійну сцену Театру на Подолі вийдуть майже 40 юних артистів - вихованці Broadway Kids Studio, вокальний ансамбль «Забава», хореографічний ансамбль «Фламінго», а також талановиті діти віком від 11 до 18 років, яких відібрали на кастингах - і зіграють англійською мовою ліцензійний американський мюзикл «FAME Jr.»

Дія цього легендарного мюзиклу відбувається у реальній престижній Нью-Йоркській Вищій Школі Сценічних Мистецтв. Наразі вона широко відома як «Школа Слави», в якій навчалися Лайза Мінеллі, Едріан Броуді, Дженіфер Еністон, Аль Пачіно та інші зірки.

«FAME» («СЛАВА») – це історія молодих талановитих, енергійних студентів, серед яких – одержима славою Кармен, амбітна актриса Серена, дотепний комік/поганий хлопчик Джо, тихий скрипаль Шломо, «талановитий, але страждаючий на дислексію» танцюрист Тайрон, цілеспрямований актор Нік, повненька Мейбл, яка постійно веде боротьбу з лишньою вагою, серйозна танцівниця Айріс з бідної родини та інші.

Історія мюзиклу розпочалася у 80-х роках, коли на екрани кінотеатрів вийшов фільм-мюзикл від кінокомпанії MGM з однойменною назвою, сценаристом і продюсером якого, виступив Девід де Сильвa. Після екранного успіху, Де Сильва створив мюзикл «FAME», який був поставлений у багатьох країнах світу.

Мюзикл і досі має успіх, завдяки захоплюючій музиці й танцям, що відображають творчій дух та мрії молоді про велику кар’єру у мистецтві. Один з найбільш відомих хітів – «I’m gonna live forever» («Я буду жити вічно») – стала своєрідним гімном молодих артистів і фанатів мюзиклу. «FAME» вчить та надихає ніколи не здаватися і досягати своїх цілей і мрій у світі мистецтва.

Українська постановка мюзиклу «FAME Jr.» – це соціальний і благодійний проєкт, в якому діти беруть участь абсолютно безкоштовно. Основна його місія – підтримка молоді, яка живе в Україні під час повномасштабної війни.

Broadway Kids Studio – єдина в Україні музично-театральна студія для дітей, яка займається постановкою ліцензійних бродвейських мюзиклів англійською мовою та співпрацює з глобальними ліцензійними агентствами США та Великої Британії.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код