Категорії Інформація
Каси Додати подію
Арт-паб "Бочка" на Подолі
Усього вистав 0

Арт-паб "Бочка" на Подолі - атмосферний місце для відпочинку і розваг

Історична частина Києва завжди знайде, чим здивувати навіть досвідченого туриста. Вузькі вулички, старовинні будівлі, крафтовi закладb, як ніби зливаються з містом, дозволяючи кожному стати невіддільною частиною минулого. Чимала кількість кафе, барів і ресторанів розташувалися в затишному куточку столиці. Особливо виділяється на їх фоні арт-паб "Бочка" на Подолі, де ви завжди зможете отримати свою порцію драйву, щирих емоцій та яскравих вражень. З'явившись не так давно, це місце вже встигло полюбитися киянам, а в списку обов'язкових відвідувань воно займає перші позиції. Гурмани наперебій хвалять вишукані страви, а постійні гості вечірок нізащо не пропустять модних тусовок арт-пабу. Ви теж можете дізнатися про найкрутіші події "Бочки" на Подолі за допомогою нашої афіші.

Погляд зсередини

У святковій атмосфері пабу "Бочка" час летить непомітно. Смачна їжа і напої, приємна музика, добродушний персонал, високий рівень обслуговування і, звичайно, концерти відомих українських і зарубіжних виконавців - все це чекає на вас в стінах закладу. Інтер'єр не відрізняється особливою пишністю, швидше за його можна назвати простим, але це не заважає, а навпаки дозволяє не відволікатися на дизайнерську мішуру.

На афіші арт-пабу "Бочка" на Подолі можна знайти заходи різних форматів:

- концерти рок і джаз виконавців;

- спортивні трансляції;

- виступи кавер-бендів;

- творчі вечори;

- тематичні вечірки.

Де купити квитки на події в арт-пабі "Бочка"?

Ви не будете втрачати час даремно, якщо зверніться до зручного сервісу нашого сайту, який дозволить за пару хвилин купити квитки в арт-паб "Бочка" на Подолі. Щоб завжди знати про найцікавіші вечірках столиці - слідкуйте за оновленнями нашої афіші.

©utk

Арт-паб "Бочка" на Подолі: розклад і події у Києві

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код