Ваше місто - Київ?
Выберите зал
Мистецький арсенал

Знайдено: 12 події

вулиця Лаврська, 10-12, Київ
Мистецький арсенал

Знайдено: 12 події

Мистецький Арсенал

Національний культурно-мистецький та музейний комплекс - один з наймасштабніших в Києві. Його експозиційна площа становить 56 тисяч кв. км. Розташувався він у будівлі Старого Арсеналу на території Києво-Печерської фортеці. Це унікальний історико-архітектурний пам'ятник національного значення і перше в Києві спорудження в стилі раннього класицизму. Однак, його округлі форми, характер ніш в порталах і деякі віконні лиштви західного фасаду все ще служать нагадуванням про згасаючу эпоху бароко.

Суть культурного простору

Концепція Мистецького Арсеналу народилася ще в 2006-му році. Уже через рік комплекс почав свою роботу, як унікальний майданчик для творчих експериментів, різних виставок сучасного мистецтва і музейних експонатів. Сьогодні розвиток Арсеналу триває все більш активними темпами в різних напрямках.

Купити квитки в Мистецький Арсенал можна в зв'язку з такими подіями:

- різні арт-експозиції;

- перформанси;

- тематичні лекції та тренінги;

- фестивалі культурного і освітнього спрямування;

- концерти прогресивної музики;

- музейні експозиції.

Проект продовжує відкривати жителям і гостям Києва нові горизонти творчості, саморозвитку і самоствердження. Це не просто гарне місце для цікавого дозвілля, а місце зустрічі креативних людей, створення нестандартних творчих експериментів і активного впровадження культури в маси, а мас - в культуру! Афішу свіжих подій в Мистецькому Арсеналі ви зможете знайти на нашому сайті.

© utV

Афіша

ФЕСТИВАЛІ: Квитки в Мистецький арсенал Київ