Категории Информация
Кассы Добавить событие
Выберите зал
Театр
Киевский национальный академический театр оперетты42 Театр на Подоле51 Национальная опера Украины им. Т. Г. Шевченко4 Национальный академический драматический театр им. Леси Украинки60 Киевская опера (Театр оперы и балета для детей и юношества)19 Театр драмы и комедии на левом берегу Днепра25 Октябрьский дворец8 Театр «Золотые Ворота»13 Центральный Дом офицеров3 Театр «Колесо»29 Театр на Печерске20 Дом Кино7 Дом Архитектора5 Театр «Сузирья»20 Театр на Михайловской25 Подвал Культуры11 Театр АКТЕР8 Киевский академический театр кукол18 Театр «Берегиня»7 MODI Art&Wine Gallery4 Театр украинской традиции «Зеркало»3 Театр Юного Глядача (ТЮГ)13 Художественно-концертный центр им. Ивана Козловского13 Дом Актёра1 Украинский малый драматический театр8 Национальный Центр Театрального Искусства им. Леся Курбаса (НЦТМ им. Леся Курбаса)8 Київський муніципальний академічний театр ляльок на лівому березі Дніпра2 Национальная музыкальная академия Чайковского2 Сцена 6 (Национальный центр Александра Довженко)1 Caribbean Club (Карибиан Клаб)1 Центральный Дом Художника1
Планетарий
Подробнее
12 февраля
12:00, воскресенье
Киев (Украина) 
250 250 250
250 ₴
Купить билет
Подробнее
26 февраля
12:00, воскресенье
Киев (Украина) 
100 100 100
100 ₴
Купить билет

Новогодние елки для детей в Киеве

Новорічні ялинки 2023 в Києві!

Дитячі новорічні шоу - це невід’ємна частина будь-яких зимових свят та теплі спогади на довгі роки. Яскраві ялинки, новорічні вистави, подарунки та незабутні емоції. На яку дитячу ялинку піти в Києві? Це питання хвилює усіх батьків. Адже обрати з безлічі святкових заходів не так вже й просто.

Зазвичай новорічні шоу для дітей складаються з декількох логічних частин:

  • Анімація та веселі ігри на Новий рік
  • Цікаве новорічне шоу для всієї родини
  • Фото з Дідом Морозом і Снігуронькою
  • Смачні новорічні подарунки для дітей

У наш час популярними стали не лише класичні казки на Новий рік: “Снігова королева”, “12 місяців”, “Лускунчик”. Часто героями дитячих ялинок стають персонажі мультфільмів та популярних кінофільмів. Перше, на що потрібно звернути увагу, - вік, на який розраховане шоу, та можливість присутності на ньому батьків. Зазвичай глядачі до 4-х років відвідують святкову постановку безкоштовно, але без надання окремого місця. Але і більш старші діти можуть розгубитися у святковій метушні, яка передує шоу. І тим більше, слідкуйте за малятами, якщо святкові гуляння відбуваються на вулиці.

Дитячі Новорічні вистави для всієї родини

Другий не менш важливий критерій вибору: вподобання самої дитини. Чудові новорічні балети для всієї родини - гарний спосіб створити святковий настрій, але для глядачів до 7 років такий захід може бути не надто цікавим. Для молодшого віку краще обрати інтерактивні новорічні ялинки для дітей, рухливі ігри, ростові ляльки та динамічні вистави на знайому тему.

Солодкий подарунок - чудове завершення дитячого свята на Новий рік. Але вони не завжди входять у вартість квитка. Зважайте, що ласощі можуть продаватися окремо у місці проведення ялинки, і ваша дитина, скоріше за все, не відмовиться від такого частування.

На сайті KONTRAMARKA.UA ви знайдете багато чудових ідей, куди піти всією родиною на зимові свята в Києві та в інших містах України. Слідкуйте за нашою афішою!

Який би вибір ви не зробили, головне, щоб ялинка або новорічна вистава залишили тільки яскраві та приємні враження. Для цього не забувайте турбуватись про своє здоров’я та дотримуватись всіх карантинних норм. І хай ваші зимові свята будуть веселими та безтурботними, а клопоти - лише приємними!

Слава Україні!

Бажаєте перейти на українську версію сайту?

Предварительный заказ
Заявка на промо-код