Категории Информация
Кассы Добавить событие
Выберите зал
Концерты
МЦКИ "Октябрьский дворец" 27 Stereo Plaza (Стереоплаза)6 Atlas (клуб)2 Центр культуры и искусств НТУУ «КПИ»4 Докер Паб (Docker Pub)12 Дом Кино1 Дом Архитектора1 Дворец Украина10 Бар "ЖНИВА" 1 Osocor Residence3 ЦК «Святошин»1 Boho Yosai2 Docker-G pub13 UYAVA на ВДНГ4 Художественно-концертный центр им. Ивана Козловского2 Barbeer 7 Київський культурний кластер "Краків"6 Будинок вчених НАН України 6 Киевская опера (Театр оперы и балета для детей и юношества)2 Малая Опера4 Бочка Pub2 TEATROOM 13 Дом Актёра2 Театр на Печерске4 Кластер "Краків" лаунж-зона1 Volume Club 1 October Hall (Малый зал Октябрьского Дворца)2 Tauvers Gallery International1 HEAVEN1 Національний заповідник "Києво-Печерська лавра" 1 Национальная музыкальная академия Чайковского1 Caribbean Club (Карибиан Клаб)3 Дворец Спорта4 Планетарий6 Киевский национальный академический театр оперетты7 Juice Bar (ex. Skybar)1 Центральный Дом офицеров2 Bel étage2 НСК «Олимпийский»1
Театр
Киевский национальный академический театр оперетты54 Театр на Подоле51 Национальная опера Украины им. Т. Г. Шевченко10 Национальный академический драматический театр им. Леси Украинки108 Киевская опера (Театр оперы и балета для детей и юношества)34 Театр драмы и комедии на левом берегу Днепра35 МЦКИ "Октябрьский дворец" 13 Театр «Золотые Ворота»13 Центральный Дом офицеров15 Театр «Колесо»40 Театр «Браво»12 Цыганский театр «Романс»1 Театр на Печерске19 Дом Кино4 Дом Архитектора12 Театр «Сузирья»24 Театр им. Ивана Франка1 КВЦ «Парковый»2 Киевский академический театр кукол30 Театр на Михайловской25 Украинский малый драматический театр26 Художественно-концертный центр им. Ивана Козловского14 Театр Юного Глядача (ТЮГ)21 Национальный Центр Театрального Искусства им. Леся Курбаса (НЦТМ им. Леся Курбаса)7 Дом Актёра5 Театр «Берегиня»16 Театр на Троєщині 13 Киевская крепость3 Театральна формація "Перший план"1 Театр АКТЕР15 Театральний простір «CULT»1 Театр "МАЛАНКА"3 Театр на СОЛОм‘янці1 Театр украинской традиции «Зеркало»3 Київський культурний кластер "Краків"4 Мала сцена Театру BEAT 3 Палац культури «Дарниця» 1 Fairmont Grand Hotel Kyiv1 Подвал Культуры1 Сцена 6 2 Национальная музыкальная академия Чайковского2 Малая Опера1 Caribbean Club (Карибиан Клаб)3 Планетарий1
Фестивали
Планетарий
Подробнее
16 декабря-24 декабря
Всего событий: 10
Киев (Украина) 
200 480 200
200-480 ₴
Купить билет
Подробнее
19 декабря-07 января
Всего событий: 19
Киев (Украина) 
450 550 450
450-550 ₴
Купить билет

Новогодние елки для детей в Киеве

Новорічні ялинки 2023 в Києві!

Дитячі новорічні шоу - це невід’ємна частина будь-яких зимових свят та теплі спогади на довгі роки. Яскраві ялинки, новорічні вистави, подарунки та незабутні емоції. На яку дитячу ялинку піти в Києві? Це питання хвилює усіх батьків. Адже обрати з безлічі святкових заходів не так вже й просто.

Зазвичай новорічні шоу для дітей складаються з декількох логічних частин:

  • Анімація та веселі ігри на Новий рік
  • Цікаве новорічне шоу для всієї родини
  • Фото з Дідом Морозом і Снігуронькою
  • Смачні новорічні подарунки для дітей

У наш час популярними стали не лише класичні казки на Новий рік: “Снігова королева”, “12 місяців”, “Лускунчик”. Часто героями дитячих ялинок стають персонажі мультфільмів та популярних кінофільмів. Перше, на що потрібно звернути увагу, - вік, на який розраховане шоу, та можливість присутності на ньому батьків. Зазвичай глядачі до 4-х років відвідують святкову постановку безкоштовно, але без надання окремого місця. Але і більш старші діти можуть розгубитися у святковій метушні, яка передує шоу. І тим більше, слідкуйте за малятами, якщо святкові гуляння відбуваються на вулиці.

Дитячі Новорічні вистави для всієї родини

Другий не менш важливий критерій вибору: вподобання самої дитини. Чудові новорічні балети для всієї родини - гарний спосіб створити святковий настрій, але для глядачів до 7 років такий захід може бути не надто цікавим. Для молодшого віку краще обрати інтерактивні новорічні ялинки для дітей, рухливі ігри, ростові ляльки та динамічні вистави на знайому тему.

Солодкий подарунок - чудове завершення дитячого свята на Новий рік. Але вони не завжди входять у вартість квитка. Зважайте, що ласощі можуть продаватися окремо у місці проведення ялинки, і ваша дитина, скоріше за все, не відмовиться від такого частування.

На сайті KONTRAMARKA.UA ви знайдете багато чудових ідей, куди піти всією родиною на зимові свята в Києві та в інших містах України. Слідкуйте за нашою афішою!

Який би вибір ви не зробили, головне, щоб ялинка або новорічна вистава залишили тільки яскраві та приємні враження. Для цього не забувайте турбуватись про своє здоров’я та дотримуватись всіх карантинних норм. І хай ваші зимові свята будуть веселими та безтурботними, а клопоти - лише приємними!

Слава Україні!

Бажаєте перейти на українську версію сайту?

Предварительный заказ
Заявка на промо-код