Категории Информация
Кассы Добавить событие
Выберите зал
Театр
Киевский национальный академический театр оперетты33 Театр на Подоле90 Национальная опера Украины им. Т. Г. Шевченко12 Национальный академический драматический театр им. Леси Украинки127 Киевская опера (Театр оперы и балета для детей и юношества)46 Театр драмы и комедии на левом берегу Днепра51 МЦКИ "Октябрьский дворец" 13 Театр «Золотые Ворота»20 Центральный Дом офицеров15 Театр «Колесо»17 Театр «Браво»6 Цыганский театр «Романс»3 Freedom Hall (Фридом Холл)7 Театр на Печерске32 Atlas1 Дом Кино7 Дом Архитектора11 Театр «Сузирья»31 Театр "Особистості"4 Киевский академический театр кукол32 Театр Юного Глядача (ТЮГ)38 Малый театр17 Театр "МАЛАНКА"2 Художественно-концертный центр им. Ивана Козловского15 Дом Актёра12 Сцена 6 2 Театр «Берегиня»12 Будинок вчених НАН України 3 Театр на Солом‘янці 5 Театр на Михайловской12 Киевская крепость6 Театральний простір «CULT»2 Театр на Троєщині 6 Подвал Культуры4 Малая Опера2 Театральний арт-простір Кінь в пальті1 Київський культурний кластер "Краків"4 Национальная музыкальная академия Чайковского2 Национальный Центр Театрального Искусства им. Леся Курбаса (НЦТМ им. Леся Курбаса)5 Театр Біла Ворона1 Киевский театр "Серебряный остров"7 Театр АКТЕР17 Театр Шкаff1 Театр украинской традиции «Зеркало»2 Культурный центр «Арт-Братислава»4 Київський муніципальний академічний театр ляльок на лівому березі Дніпра4 Театр між трьох колон1 Планетарий1
Клубы
Планетарий
Спорт
Atlas
A-concert
По Вашему запросу ничего не найдено

Новогодние елки для детей в Киеве

Новорічні ялинки 2024 в Києві!

Дитячі новорічні шоу - це невід’ємна частина будь-яких зимових свят та теплі спогади на довгі роки. Яскраві ялинки, новорічні вистави, подарунки та незабутні емоції. На яку дитячу ялинку піти в Києві? Це питання хвилює усіх батьків. Адже обрати з безлічі святкових заходів не так вже й просто.

Зазвичай новорічні шоу для дітей складаються з декількох логічних частин:

  • Анімація та веселі ігри на Новий рік
  • Цікаве новорічне шоу для всієї родини
  • Фото з Дідом Морозом і Снігуронькою
  • Смачні новорічні подарунки для дітей

У наш час популярними стали не лише класичні казки на Новий рік: “Снігова королева”, “12 місяців”, “Лускунчик”. Часто героями дитячих ялинок стають персонажі мультфільмів та популярних кінофільмів. Перше, на що потрібно звернути увагу, - вік, на який розраховане шоу, та можливість присутності на ньому батьків. Зазвичай глядачі до 4-х років відвідують святкову постановку безкоштовно, але без надання окремого місця. Але і більш старші діти можуть розгубитися у святковій метушні, яка передує шоу. І тим більше, слідкуйте за малятами, якщо святкові гуляння відбуваються на вулиці.

Дитячі Новорічні вистави для всієї родини

Другий не менш важливий критерій вибору: вподобання самої дитини. Чудові новорічні балети для всієї родини - гарний спосіб створити святковий настрій, але для глядачів до 7 років такий захід може бути не надто цікавим. Для молодшого віку краще обрати інтерактивні новорічні ялинки для дітей, рухливі ігри, ростові ляльки та динамічні вистави на знайому тему.

Солодкий подарунок - чудове завершення дитячого свята на Новий рік. Але вони не завжди входять у вартість квитка. Зважайте, що ласощі можуть продаватися окремо у місці проведення ялинки, і ваша дитина, скоріше за все, не відмовиться від такого частування.

На сайті KONTRAMARKA.UA ви знайдете багато чудових ідей, куди піти всією родиною на зимові свята в Києві та в інших містах України. Слідкуйте за нашою афішою!

Який би вибір ви не зробили, головне, щоб ялинка або новорічна вистава залишили тільки яскраві та приємні враження. Для цього не забувайте турбуватись про своє здоров’я та дотримуватись всіх карантинних норм. І хай ваші зимові свята будуть веселими та безтурботними, а клопоти - лише приємними!

Предварительный заказ
Заявка на промо-код