Категорії Інформація
Каси Додати подію
Выберите зал
Театр
Київський національний академічний театр оперети30 Театр на Подолі35 Національна опера України ім. Т. Г. Шевченка4 Національний академічний драматичний театр ім. Лесі Українки29 Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва)27 Театр драми і комедії11 Жовтневий палац4 Театр «Золоті Ворота»7 Будинок офіцерів Збройних сил України4 Театр «Колесо»32 Театр на Печерську18 Caribbean Club (Карибиан Клаб)1 Київський національний академічний Молодий театр1 Театр «Сузір’я»20 Osocor Residence2 Театр на Михайлівській27 Театр Юного Глядача (ТЮГ)14 Театр «Берегиня»7 Театр АКТОР7 Український малий драматичний театр5 Будинок Кіно5 Підвал Культури9 Мистецько-концертний центр ім. Івана Козловського10 Бомбосховище9 ARTсховише Birma cafe8 Національний Центр Театрального Мистецтва ім. Леся Курбаса (НЦТМ ім. Леся Курбаса)2 Ляльковий театр на лівому березі Дніпра2 Національна музична академія Чайковського1 Будинок Актора1 Київський Палац дітей та юнацтва3 Центральний Будинок художника1
Планетарій
За Вашим запитом нічого не знайдено

Новорічні ялинки для дітей в Києві

Новорічні ялинки 2022 в Києві!

Дитячі новорічні шоу - це невід’ємна частина будь-яких зимових свят та теплі спогади на довгі роки. Яскраві ялинки, новорічні вистави, подарунки та незабутні емоції. На яку дитячу ялинку піти в Києві? Це питання хвилює усіх батьків. Адже обрати з безлічі святкових заходів не так вже й просто.

Зазвичай новорічні шоу для дітей складаються з декількох логічних частин:

  • Анімація та веселі ігри на Новий рік
  • Цікаве новорічне шоу для всієї родини
  • Фото з Дідом Морозом і Снігуронькою
  • Смачні новорічні подарунки для дітей

У наш час популярними стали не лише класичні казки на Новий рік: “Снігова королева”, “12 місяців”, “Лускунчик”. Часто героями дитячих ялинок стають персонажі мультфільмів та популярних кінофільмів. Перше, на що потрібно звернути увагу, - вік, на який розраховане шоу, та можливість присутності на ньому батьків. Зазвичай глядачі до 4-х років відвідують святкову постановку безкоштовно, але без надання окремого місця. Але і більш старші діти можуть розгубитися у святковій метушні, яка передує шоу. І тим більше, слідкуйте за малятами, якщо святкові гуляння відбуваються на вулиці.

Дитячі Новорічні вистави для всієї родини

Другий не менш важливий критерій вибору: вподобання самої дитини. Чудові новорічні балети для всієї родини - гарний спосіб створити святковий настрій, але для глядачів до 7 років такий захід може бути не надто цікавим. Для молодшого віку краще обрати інтерактивні новорічні ялинки для дітей, рухливі ігри, ростові ляльки та динамічні вистави на знайому тему.

Солодкий подарунок - чудове завершення дитячого свята на Новий рік. Але вони не завжди входять у вартість квитка. Зважайте, що ласощі можуть продаватися окремо у місці проведення ялинки, і ваша дитина, скоріше за все, не відмовиться від такого частування.

На сайті KONTRAMARKA.UA ви знайдете багато чудових ідей, куди піти всією родиною на зимові свята в Києві та в інших містах України. Слідкуйте за нашою афішою!

Який би вибір ви не зробили, головне, щоб ялинка або новорічна вистава залишили тільки яскраві та приємні враження. Для цього не забувайте турбуватись про своє здоров’я та дотримуватись всіх карантинних норм. І хай ваші зимові свята будуть веселими та безтурботними, а клопоти - лише приємними!

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код